Wibor ON   1,62%  |  Wibor 1M   1,66%  |  Wibor 3M   1,72%  |  Wibor 6M   1,79%  |  Wibor 1Y   1,82%

KIM JESTEŚMY

 

Profitum jest niezależną, polską firmą sektora finansowego, której sukces zawdzięczamy wysokim kompetencjom zespołu ambitnych i dynamicznych specjalistów. Z jednej strony, to unikalne doświadczenie w organizowaniu finansowania oraz doradztwo w codziennym funkcjonowaniu podmiotów gospodarczych, które zostało wyniesione z długoletniej pracy w bankowości inwestycyjnej. Z drugiej zaś, to zespół umiejętności umożliwiających elitarne doradztwo w zakresie zarządzania majątkiem klienta, nabytych podczas długoletniej pracy w największych Towarzystwach Funduszy Inwestycyjnych.

 

 

Naszą firmę tworzy zespół wysokiej klasy profesjonalistów od obligacji w tym korporacyjnych, ekspertów rynków akcji, ds. fuzji i  przejęć oraz corporate finance. Pracujemy także z fachowcami rynku funduszy inwestycyjnych zarówno w zakresie inwestowania nadwyżek finansowych oraz tworzenia struktur optymalizujących podatkowo działalność operacyjną klienta.

 

 

Jesteśmy związani z polskim rynkiem kapitałowym od samego początku. Braliśmy udział w organizowaniu finansowania największych polskich przedsiębiorstw, Prowadziliśmy duże projekty związane z emisją obligacji korporacyjnych. Współtworzyliśmy najlepsze polskie fundusze inwestycyjne. Doradzaliśmy spółkom optymalizując im bieżące funkcjonowanie operacyjne.